H-BLIX wspiera rozwój morska energetyka wiatrowa w Polsce

Szukasz wsparcia w zakresie rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce?
H-BLIX może pomóc!

O nas
Co robimy
Kontakt

O H-BLIX

Section Separator

H-BLIX posiada ponad 40 polskich i międzynarodowych ekspertów z całego świata, którzy mogą wesprzeć rozwój morskiej energetyki wiatrowej.

Dzięki doskonałej znajomości lokalnych wymogów, H-BLIX jest dobrze przygotowany do wsparcia każdego etapu realizacji projektów w zakresie morskiej energetyki wiatrowej w Polsce.

Mamy doświadczenie w każdej fazie projektu, począwszy od studium wykonalności i wejścia na rynek, poprzez rozwój, kontraktację, finansowanie i przetargi, budowę, eksploatację i konserwację, aż po odtworzenie mocy i likwidację.

Czy potrzebujesz wsparcia w rozwoju projektu morskiej energetyki wiatrowej? Czy masz strategiczny problem związany z morską energią wiatrową? Czy chcesz połączyć morską energetykę wiatrową z wodorem, energetyką słoneczną lub konkretnym rozwiązaniem sieciowym? Skontaktuj się z nami bez zobowiązań.

O nas
Poznaj nasz zespół

Morskiej energetyki wiatrowej

Section Separator

Nasz doświadczony zespół w zakresie morskiej energetyki wiatrowej może wesprzeć Państwa w każdej fazie realizacji projektu w Polsce. Obejmuje to doradztwo strategiczne na wczesnym etapie prac, wsparcie planowania i rozwoju projektu, w tym w zakresie innowacyjnych rozwiązań OZE dla MFW oraz doradztwa technicznego / zarządzania badaniem gruntu i studiów metocean, doprowadzenie projektu do zamknięcia finansowania oraz pełnienie roli menedżera pakietu WTG lub BOP. Nasze usługi obejmują również doradztwo techniczne w zakresie DD oraz M&A.

Więcej informacji
Skontaktuj się z nami

Zainteresowany naszymi usługami?

Porozmawiajmy